Specjalista ds. Rekrutacji
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
L.M. Group Poland
2. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

L.M. Group Poland to agencja rekrutacyjna, która od lat pomaga kandydatom znaleźć zatrudnienie na terenie całego kraju, odpowiadające ich kwalifikacjom oraz doświadczeniu. Działamy szybko i skutecznie, dostosowując nasze usługi do potrzeb rynku i oczekiwań naszych klientów. Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest zrozumienie potrzeb zarówno pracowników, jak i pracodawców.

Nasze motto Wszystko zależy od ludzi oznacza, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu ludzi - zarówno naszych klientów, jak i kandydatów. Dbamy o to, aby każdy kandydat otrzymał konstruktywną informację zwrotną i czuł się częścią procesu. Jesteśmy tu po to, aby pomóc Ci znaleźć pracę, która spełni Twoje oczekiwania.

W związku z intensywnym rozwojem, do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta ds. Rekrutacji Stałych, gotowej rozpocząć pracę w przyjaznym środowisku, oferującym atrakcyjne warunki zatrudnienie i możliwość rozwoju zawodowego.

Numer referencyjny: KACZ/2024

Miejsce pracy: Poznań

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych (end-to-end) na różnorodne stanowiska entry-level, średniego i wyższego szczebla
  • Aktywne pozyskiwanie kandydatów różnymi kanałami, m.in. poprzez social media oraz metodą direct search
  • Budowanie długofalowych relacji z Klientami Biznesowymi firmy
  • Realizacja założonych planów rekrutacyjnych oraz sprzedażowych
  • Uczestnictwo w spotkaniach biznesowych
  • Tworzenie raportów i zestawień na potrzeby sprawnej realizacji procesów
  • Współpraca z innymi rekruterami
  • Bieżąca administracja bazy danych

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe w realizacji projektów w agencji rekrutacyjnej
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie (min. B1)
  • Doświadczenie w sprzedaży usług rekrutacyjnych będzie dodatkowym atutem (360)
  • Dojrzałość biznesowa
  • Determinacja i nastawienie na realizację celów
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Samodzielność w podejmowaniu decyzji
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Elastyczną formę zatrudnienia według preferencji (UoP, B2B)
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Miesięczny system premiowy
  • Praca hybrydowa w dogodnej lokalizacji w Poznaniu
  • Szansę na rozwój zawodowy i stałe podnoszenie kwalifikacji
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Komputer i telefon służbowy
  • Prywatną opiekę medyczną

  • Praca Poznań
  • Specjalista ds. transportu Poznań
  • Specjalista ds. HR Poznań
  • Specjalista ds. turystyki Poznań
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Poznań
  • Specjalista ds. finansów Poznań
  • Specjalista ds. reklamy Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Specjalista ds. ofertowania Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 108
    21 116