Specjalista ds. rekrutacji
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Województwo pomorskie, Polska
Epcido sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie kompleksowych procesów rekrutacyjnych dla profili takich jak elektrycy i monterzy przemysłowi w tym: pozyskiwanie kandydatów, wstępna selekcja, przeprowadzanie rozmów kwalifikacyjnych, weryfikacja kompetencji twardych.
  • Rozwijanie i wdrażanie skutecznych strategii rekrutacyjnych.
  • Zarządzanie bazą kandydatów oraz budowanie trwałych relacji z potencjalnymi kandydatami.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w szczególności w prowadzeniu pełnych procesów rekrutacyjnych na pokrewne stanowiska
  • Znajomość różnych technik rekrutacyjnych oraz narzędzi sourcingowych.
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.
  • Samodzielność, inicjatywa oraz umiejętność podejmowania decyzji.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

To oferujemy

  • Godziny pracy - pracujemy od 8:00 do 16:00 w naszym biurze w Gdańsku (ul. Żabi Kruk 16)
  • Elastyczny tryb pracy - możliwość pracy zdalnej okazjonalnej w wymiarze 24 dni w ciągu roku
  • Swobodna atmosfera - w naszej firmie mówimy do siebie na „ty” bez względu na zajmowane stanowisko, co sprzyja przyjaznej atmosferze
  • Parking - jeśli potrzebujesz miejsca parkingowego, z przyjemnością je Tobie zapewnimy
  • Lekcje angielskiego - dajemy możliwość bezpłatnych lekcji języka angielskiego w trakcie pracy w małych grupach tematycznych
  • Kursy i szkolenia - dofinansujemy kursy i szkolenia, które pomogą Ci rozwijać się zawodowo
  • Bonus za polecenie - jeśli polecisz nam pracownika, wypłacimy Ci bonus
  • Brak dress code’u - u nas możesz czuć się swobodnie, nie obowiązuje żaden dress code
  • Urodziny - w dniu Twoich urodzin, przepracujesz tylko połowę dnia i masz wolne
  • Benefity - korzystaj z prywatnej opieki zdrowotnej Medicover, dofinansowania karty Multisport oraz bonusu rocznego
  • Świętowanie - razem z nami będziesz świętować ważne wydarzenia w życiu Twoim i kolegów z pracy
  • Inicjatywy dobroczynne - oferujemy możliwość aktywnego uczestnictwa w różnorodnych projektach i akcjach charytatywnych, które wspierają lokalne społeczności i organizacje

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Specjalista ds. marketingu Gdańsk
  • Specjalista ds. ofertowania Gdańsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Gdańsk
  • Specjalista ds. Eksportu Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210