Specjalista ds. rekrutacji
  • Bolków
Bolków, Bolków, dolnośląskie, Polska
REGESS
6. 9. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista / Specjalistka ds. rekrutacji

Obowiązki

  • - rekrutacja pracowników na projekty zagraniczne,
  • - tworzenie oraz publikowanie ogłoszeń (także w social media)
  • - prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych i utrzymanie kontaktu z kandydatami
  • - aktualizowanie bazy danych kandydatów
  • - obsługa bieżących zgłoszeń przy pomocy e-maila oraz telefonicznie
  • - koordynowanie zrekrutowanych kandydatów
  • - współpraca z działem kadr i rozliczeń

Wymagania

  • - doświadczenie w rekrutacji pracowników lub obsłudze klienta (mile widziane w agencji pracy)
  • - umiejętność posługiwania się mediami społecznościowymi
  • - umiejętność analizowania CV kandydatów i wyciągania wniosków
  • - komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
  • - komunikatywność, pozytywne nastawienie

Oferujemy

  • - długoterminową współpracę w bardzo dobrej atmosferze
  • - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • - atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze plus system premiowy
  • - realne możliwości rozwoju
  • - dofinansowanie dojazdów do pracy
  • - pracę stacjonarną w nowoczesnym biurze w Mysłakowicach

  • Prac stacjonarna w godzinach 8:00-16:30 w nowoczesnym biurze w Mysłakowicach

  • Praca Bolków
  • Bolków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567