Specjalista ds. Rekrutacji
  • Brwinów
Brwinów, Brwinów, Mazowieckie, Polska
PION
17. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Zakres obowiązków:
- Prowadzenie procesu selekcji i rekrutacji (rekrutacja stała);
- Redagowanie oraz publikowanie ogłoszeń na portalach;
- Poszukiwanie nowych źródeł pozyskania kandydatów;
- Prowadzenie bazy kandydatów;
- Przeprowadzanie badań satysfakcji wśród nowo zatrudnionych pracowników;
- Wsparcie innych członków zespołu HR w codziennych obowiązkach.
Nasze wymagania:
- Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów - mile widziane kierunki związane z Zarządzaniem Zasobami Ludzkimi;
- Chęć rozwoju w obszarze HR
- Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności Excel;
- Systematyczność, zaangażowanie i dobra organizacja pracy własnej;
- Łatwość nawiązywania kontaktów oraz pozytywne nastawienie.
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
- Pracę na pełen etat
- Współpracę z pomocnym i zgranym zespołem, który chętnie dzieli się wiedzą;
- Możliwość zdobycia doświadczenie zawodowego;
- Pełną wyzwań pracę w nowoczesnym biurze;

  • Praca Brwinów
  • Brwinów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 373
    16 776