Specjalista ds. Rekrutacji
  • Kraków
Kraków, Kraków, Województwo małopolskie, Polska
Foodcom S.A.
28. 9. 2024

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą handlową, pośredniczącą w transakcjach w branży spożywczej, paszowej, FMCG i chemicznej (chemia industrialna). Współpracujemy z firmami w ponad 120 krajach na całym świecie, tworząc międzynarodowe środowisko pełne profesjonalistów i pasjonatów. Jesteśmy miejscem, gdzie liczy się pasja i motywacja, a nie pochodzenie, doświadczenie czy historia. To u nas możesz rozwinąć swoje skrzydła!

Od 2021 roku nasz zespół rozrósł się z 35 specjalistów do ponad 150 pracowników. Nasza główna siedziba mieści się w sercu Warszawy przy Rondzie Daszyńskiego. Otworzyliśmy także regionalne biura – w Hiszpanii, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie i Wrocławiu. Dzięki naszemu innowacyjnemu podejściu nieustannie się rozwijamy i teraz szukamy osoby, która dołączy do naszego zespołu jako: Specjalista ds. rekrutacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o Foodcom S.A.? Zobacz, jak się u nas pracuje!

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska handlowe oraz do działów Back Office
  • Redagowanie ogłoszeń oraz selekcja aplikacji
  • Zarządzanie bazą kandydatów
  • Poszukiwanie i wdrażanie nowych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Wsparcie kadry menedżerskiej w obszarze rekrutacji
  • Ścisła współpraca z innymi działami, zwłaszcza działem kadr i marketingu w zakresie Employer Branding, Onboarding, dokumentacji pracowniczej

Kogo szukamy?

  • Posiadasz 2 lata doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu projektów rekrutacyjnych
  • Komunikujesz się swobodnie w języku angielskim (wykorzystujemy ten język do kontaktu ze współpracownikami i prowadzenia spotkań rekrutacyjnych z kandydatami)
  • Jesteś samodzielny/a i proaktywny/a w działaniu
  • Posiadasz silne nastawienie na realizację celu
  • Dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji na stanowiska sprzedażowe

Co na Ciebie czeka?

  • Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się, międzynarodowej firmie o stabilnej pozycji na rynku znajdującej się w samym sercu Warszawy (Rondo Daszyńskiego)
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej i karty sportowej FitProfit
  • Dbamy o work-life balance
  • Spotkania integracyjne, np. piwne piątki, imprezy świąteczne
  • Owocowe środy

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Specjalista ds. Zarządzania Kraków
  • Specjalista ds. Eksportu Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. transportu Kraków
  • Specjalista ds. HR Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392