Specjalista ds. receptur farb drukarskich
  • Marki
Marki, Marki, mazowieckie, Polska
Praca.pl
17. 8. 2024

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie receptur różnych rodzajów farb.
  • Pomoc w zarządzaniu projektami i wsparcie techniczne.
  • Używanie programów SAP, Quality Control, Ink Formulation.
  • Podstawowa obsługa chromatografu gazowego.
  • Komunikatywny angielski.
  • Testowanie próbek farb.
  • Obsługa spektrofotometrów.
  • Przygotowywanie dokumentacji dla klientów.

Wymagania:

  • Umiejętność rozróżniania barw.
  • Praktyczna znajomość poligrafii i chemii.
  • Staranność i dokładność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Znajomość MS Office.
  • Dyspozycyjność do pracy na dwie zmiany.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.
  • Atrakcyjne świadczenia socjalne.
  • Przyjazną atmosferę.

  • Praca Marki
  • Marki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544