Specjalista ds. promocji i komunikacji marki
  • Kraków
Kraków, Kraków, Małopolskie, Polska
Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu
6. 6. 2024

Prowadzimy rekrutację na stanowisko:
Polskie Stowarzyszenie Fundraisingu od 2006 roku wspiera organizacje pozarządowe dostarczając im wiedzę o profesjonalnych metodach pozyskiwania funduszy. Naszą misją jest efektywne działanie dla dobra wspólnego poprzez wspieranie rozwoju fundraisingu w Polsce.
Pragniemy, aby wszystkie polskie organizacje miały fundusze na wypełnianie swej misji i były stabilne finansowo dzięki profesjonalistom odpowiedzialnym za rozwijanie relacji z darczyńcami. Brak pieniędzy nie może być przeszkodą w czynieniu dobra.
Wymiar pracy: pełny etat
Wynagrodzenie: 4500-6500 zł brutto
Rodzaj pracy: stacjonarna
Miejsce pracy: Kraków, biuro Stowarzyszenia przy ul. Szewskiej
Twój zakres obowiązków:
- kreowanie wizerunku Stowarzyszenia;
- planowanie, wdrażanie i monitorowanie aktywności w serwisach społecznościowych, w tym tworzenie, aktywne pozyskiwanie i regularne publikowanie treści (LinkedIn, Facebook);
- zarządzanie stronami internetowymi wydarzeń, w tym przygotowywanie i redagowanie treści aktualności oraz tekstów na potrzeby zaplanowanych działań promocyjnych;
- planowanie oraz realizacja kampanii (newsletter) marketingowych;
- tworzenie grafik i tekstów na potrzeby mediów społecznościowych oraz zaplanowanych działań promocyjnych, w tym koordynacja i udział w kreacji oraz produkcji materiałów promocyjnych, reklam, ulotek, broszur we współpracy z firmami zewnętrznymi (podwykonawcami, agencjami reklamowymi, drukarniami);
- wsparcie zespołu w operacyjnych działaniach dotyczących rozwoju kanałów sprzedaży i baz danych oraz wsparcie zespołu w realizacji codziennych zadań w procesie organizacji wydarzeń;
- inicjowanie komunikacji marketingowej, dążenie do wdrażania i monitorowania celów strategii i planów marketingowych;
- monitoring mediów własnych oraz działań marketingowych.
Nasze wymagania:
- gotowość do pracy w biurze (możliwa praca częściowo zdalna);
- wyczucie estetyki, zmysł artystyczny;
- praktyczna znajomość zasad funkcjonowania oraz swoboda poruszania się w środowisku mediów społecznościowych;
- doświadczenie graficzne oraz w tworzeniu krótkich filmów reklamowych;
- zaawansowana znajomość programu do tworzenia grafik;
- umiejętność pracy w zespole – uzgadniania wspólnych wizji i otwartość na potrzeby i opinie innych;
- „lekkie pióro” i wysokie zdolności językowe - praktyczna umiejętność redagowania tekstów, komunikatów;
- znajomość zagadnień content marketingu;
- znajomość narzędzi przydatnych w marketingu online, PR i social media;
- doświadczenie pracy na systemach CMS, zwłaszcza WordPress;
To oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat po 3-miesięcznym okresie próbnym,
- wynagrodzenie w wysokości 4500 – 6500 zł brutto, w zależności od posiadanych kwalifikacji,
- komfortowo wyposażone stanowisko pracy w biurze w centrum Krakowa,
Benefity:
-dofinansowanie szkoleń i kursów,
- elastyczny czas pracy,
- brak dress code’u,
- kawa / herbata,
- szerokie możliwości rozwoju osobistego.
Prosimy o przesyłanie kandydatur zawierających CV na adres: @

  • Praca Kraków
  • Specjalista ds. kadr i płac Kraków
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Kraków
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Kraków
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Kraków
  • Menedżer marki Kraków
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Specjalista ds. marketingu Kraków
  • Specjalista ds. ofertowania Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370