Specjalista ds. prac magazynowych
  • Gdańsk
specjalista ds. prac magazynowych
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 9. 2024

Dla naszego Klienta, zajmującego się zagranicznym koncernem zbrojeniowym, poszukujemy
specjalisty ds. prac magazynowych. Oferujemy stabilne warunki zatrudnienia oraz pracę w nowoczesnym centrum logistyczno-magazynowym.
Wystarczy, że zgłosisz się do nas, a my zajmiemy się resztą.

Lokalizacja: Gdańsk (Kowale)

Oczekujemy

  • oświadczenia na podobnym stanowisku pracy
  • wykształcenia wyższego w kierunku logistycznym (mile widziane – nie jest to wymógkonieczny)
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • uprawnień na wózek widłowy UDT (WJO II)
  • bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę – bezpośrednio z firmą
  • atrakcyjne wynagrodzenie zasadzanie (7000 – 9000 zł brutto)
  • kartę lunchową doładowywaną comiesięcznie na kwotę 400 zł
  • pracę w systemie 1-zmianowym (8:00 – 16:00)
  • możliwość wypracowania dodatkowo płatnych nadgodzin
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku

Zadania

  • organizacja dostaw oraz przygotowywanie dokumentów wysyłkowych
  • weryfikacja stanów magazynowych
  • tworzenie raportów
  • przygotowywanie reklamacji wadliwych komponentów
  • obsługa wózka widłowego

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. finansów Gdańsk
  • Specjalista ds. reklamy Gdańsk
  • Specjalista ds. transportu Gdańsk
  • Specjalista ds. HR Gdańsk
  • Specjalista ds. turystyki Gdańsk
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Gdańsk
  • Specjalista ds. telekomunikacji Gdańsk
  • Specjalista ds. PR Gdańsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 518
    20 132