Specjalista ds. pozyskiwania gruntów (elektrownie słoneczne)
  • Inowrocław
Inowrocław, Inowrocław, kujawsko-pomorskie, Polska
Photon Energy Polska Sp. z o.o.
16. 11. 2022

Szukasz pracy w dynamicznej, przyszłościowej branży? Dobrze odnajdujesz się w pracy z klientem, a negocjacje handlowe to dla Ciebie chleb powszedni?

Zapraszamy do współpracy w charakterze eksperta do spraw rozwoju. Na tym stanowisku nie będziesz pracował zza biurka. Zdobędziesz wiedzę i wykorzystasz ją w terenie weryfikując grunty, na których niebawem powstaną nowoczesne elektrownie społeczne. Do Twoich obowiązków będzie należało nawiązanie kontaktu z właścicielami, prowadzenie ustaleń i skuteczne doprowadzenie do zawarcia umowy dzierżawy.

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy szkolenia branżowe i sprzedażowe. Będziesz korzystał ze wsparcia ekspertów firmy, specjalistów od planowania przestrzennego, projektowania, prawa czy sprzedaży. Wszystko po to abyś mógł w komfortowych warunkach dążyć do realizacji celu biznesowego dla firmy i finansowego dla siebie.

Dlaczego My? Photon Energy jest wiodącą w Polsce firma branży OZE. W naszej działalności kładziemy ogromny nacisk na indywidualne, projektowe podejście do każdej nieruchomości gruntowej. Dzięki temu każdy nasz klient otrzymuje ofertę przygotowaną indywidualnie dla niego, a Ty masz komfort pracy w profesjonalnym otoczeniu. Jesteśmy również elastyczni i otwarci na wszelkie pomysły rozwoju firmy. Dlatego będziesz mógł korzystać z refundacji kosztów akcji marketingowych czy innych aktywności, które wspólnie uznamy za wartościowe.

Twój zakres obowiązków

  • Techniczna weryfikacja gruntów pod kątem przydatności pod budowę elektrowni słonecznych
  • Prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z właścicielami ziemskimi
  • Reprezentowanie firmy w ustaleniach z władzami gmin i urzędami
  • Przekazywanie własnych obserwacji terenowych współpracownikom
  • Aktywne promowanie marki wśród potencjalnych klientów

Wymagania

  • Poszukujemy kandydatów z całego województwa kujawsko-pomorskiego
  • Doświadczenie w bezpośredniej pracy z klientem
  • Proaktywność
  • Umiejętność i chęć pracy pod presją
  • Chęć rozwijania umiejętności sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy
  • Kultura osobista
  • Prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Znajomość platformy GEOPORTAL
  • Znajomość branży pośrednictwa nieruchomości
  • Znajomość branży energetycznej
  • Znajomość rynku rolnego

Co zyskasz na współpracy z nami:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawowe + prowizyjne)
  • Dedykowany system szkoleniowy
  • Wsparcie zespołu planistów, project managerów, prawników
  • Możliwość rozwoju i pracy z innymi produktami
  • Indywidualny plan rozwoju kariery
Benefity:
  • Szkolenia
  • Tablet
  • Budżet marketingowy
  • Refundacja kosztów operacyjnych
  • Zgrany zespół i miła atmosfera