Specjalista ds. połączeń mechanicznych
  • Jelcz-Laskowice
Jelcz-Laskowice, Jelcz-Laskowice, Dolnośląskie, Polska
Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Stała kontrola nad techniczną zgodnością produktu z dokumentacją techniczną z zakresu połączeń śrubowych wykonywanych w Zakładzie Produkcyjnym;

  • Monitorowanie, śledzenie i archiwizacja parametrów technicznych procesów oraz optymalizacja i dbałość o stabilność procesu;

  • Przygotowywanie dokumentacji projektowej i procesowe;

  • Dobór parametrów, narzędzi i materiałów w celu zapewnienia optymalnego przebiegu procesów specjalnych;

  • Przygotowywanie raportów z testów wdrożeniowych procesu;

  • Opracowywanie dokumentacji stanowiskowej, nadzór nad procesem od strony systemu ERP;

  • Analiza dokumentacji projektowej pod kątem połączeń mechanicznych,

  • Przygotowywanie instrukcji, protokołów itp. w zakresie procesu połączeń mechanicznych,

  • Potwierdzanie kompletności i prawidłowości wykonania połączeń – metoda wizualna;

  • Określanie wymagań co do zamawianych materiałów w zakresie procesu np. śruby, nakrętki itp.;

  • Rozwój procesu i wprowadzanie usprawnień;

  • Ocena techniczna potencjalnych rozwiązań technologicznych;

  • Przygotowanie kart parametrów procesów produkcyjnych;

  • Kalkulacje kosztów wykonania projektów przygotowywanych do przetargów;

  • Dobór materiałów optymalnych do zastosowania w planowanej produkcji;

  • Szacowanie czasu produkcji wykonywanych elementów konstrukcji;

  • Sporządzanie dokumentacji technologicznej w oparciu o rysunki wyrobów gotowych.

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku np. jako technolog, inżynier procesu lub w przygotowywaniu procesu produkcyjnego z zakresu montażu z wykorzystaniem technologii skręcania;

  • Umiejętność czytania i tworzenia dokumentacji technicznej oraz rysunków technicznych;

  • Znajomość programów AutoCad lub SolidWorks;

  • Znajomość norm i standardów dotyczących połączeń mechanicznych;

  • Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych i wprowadzania usprawnień do istniejących rozwiązań;

  • Doświadczenie w pracy z projektowaniem i analizą połączeń mechanicznych takich jak śruby, nity, spoiny itp.;

  • Język angielski pozwalający na swobodną komunikację także w aspektach technicznych.

OFERUJEMY:
  • Umowę o pracę;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;

  • Możliwość zdobycia cennych umiejętności i doświadczenia;

  • Prywatną opieka zdrowotna;

  • Pakiet ubezpieczeń;

  • Kartę MultiSport;

  • Platformę językową dla pracownika i osoby towarzyszącej;

  • Dofinansowania do wypoczynku.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

  • Praca Jelcz-Laskowice
  • Jelcz-Laskowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210