Specjalista ds. Planowania Produkcji
  • Białystok
Białystok, Białystok, podlaskie, Polska
ANDROPOL S.A.
23. 8. 2024

ANDROPOL S.A. to wiodący polski producent tkanin w Europie. Oferujemy asortyment wyrobów o różnym przeznaczeniu użytkowym: produkcja tkanin mundurowych dla Wojska Polskiego, Policji, Straży Granicznej, Straży Pożarnej oraz zagranicznych odbiorców wojskowych, produkcja tkanin wielozadaniowych wykorzystywanych jako warstwa wierzchnia odzieży specjalnej dla strażaków. ANDROPOL S.A. jest znanym producentem tkanin i odzieży stosowanej w obiektach służby zdrowia, pościeli, hotelach i restauracjach, tkanin bielonych, barwionych i drukowanych przeznaczonych do prania przemysłowego. Zintegrowany System Zarządzania Jakością i Środowiskowym wdrożony zgodnie z normami ISO 9001:2015 oraz ISO 14001:2015 jest gwarancją najwyższej jakości, stabilności i powtarzalności produkcji. Produkty ANDROPOL S.A. są również bezpieczne dla ludzi, o czym świadczy znak zaufania „Tekstylia Zaufania” według OEKO-TEX Standard 100. Zatrudniamy ponad 300 osób w dwóch lokalizacjach: Białymstoku i Andrychowie. Naszą największą wartością są ludzie – tylko dzięki ich kompetencjom, pomysłom i zaangażowaniu jesteśmy w stanie stworzyć zaawansowaną technologicznie, nowoczesną firmę, spełniającą najwyższe standardy jakości w swojej branży.

Obowiązki

  • Sporządzanie planów produkcji w oparciu o prognozy sprzedaży krajowej i eksportowej,
  • Opracowywanie harmonogramów produkcji;
  • Codzienna kontrola realizacji harmonogramów produkcji i monitorowanie odchyleń
  • Rozliczanie zużyć przędz i przygotowywanie zamówień na potrzebne przędze
  • Lokowanie produkcji w oparciu o analizę ekonomiczną, posiadany potencjał produkcyjny oraz wymagania jakościowe
  • Analiza stanów magazynowych

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisko w firmie produkcyjnej
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności Excel
  • Znajomość pracy systemów ERP

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego, nabycia nowych doświadczeń oraz podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach
  • zniżki na usługi firmowe,
  • pakiet niezbędnych narzędzi do pracy,
  • pracę pełną wyzwań,
  • elastyczne godziny pracy.

  • Prosimy o dopisanie w treści dokumentów aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wskazanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych przez Andropol S.A. z siedzibą w Andrychowie na potrzeby procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie pracy” Jeżeli chcesz, abyśmy wzięli pod uwagę Twoją kandydaturę na inne stanowiska pracy oferowane przez Andropol S.A z siedzibą w Andrychowie, prosimy o dodanie w treści dokumentów aplikacyjnych klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Andropol S.A. z siedzibą w Andrychowie zawartych w aplikacji o prace i dołączonych do niej dokumentów na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych w tej firmie” (Umieszczenia moich danych na liście rezerwowej, jednak nie dłużej niż przez 1 rok) . Informujemy Cię, że w tym zakresie masz prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Andropol S.A. z siedzibą w Andrychowie Pana/Pani dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacyjnego, a w razie wyrażenia w tym zakresie zgody także dla celów przyszłych rekrutacji

  • Praca Białystok
  • Specjalista ds. reklamy Białystok
  • Specjalista ds. telekomunikacji Białystok
  • Specjalista ds. PR Białystok
  • Specjalista ds. turystyki Białystok
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Białystok
  • Specjalista ds. finansów Białystok
  • Specjalista ds. Sprzedaży Białystok
  • Specjalista ds. Zakupów Białystok
  • Specjalista ds. marketingu Białystok
  • Specjalista ds. ofertowania Białystok
  • Białystok - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648