Specjalista ds. Planowania Produkcji
  • Grubno
kujawsko-pomorskie, Grubno, kujawsko-pomorskie, Polska
Stiegelmeyer Sp. z o.o.
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • znajomość i posługiwanie się systemem informatycznym SAP w zakresie niezbędnym dla Specjalisty ds. Planowania,
  • bieżąca analiza zamówień,
  • śledzenie obciążenia i możliwości produkcyjnych firmy,
  • przygotowywanie dziennych i tygodniowych planów produkcji w powierzonym zakresie,
  • weryfikacja otwieranych zleceń na wyroby i półfabrykaty,
  • powiadamianie o zapasach minimalnych i przekroczeniach,
  • branie czynnego udziału w naradach produkcyjnych,
  • ścisła współpraca z działami wewnętrznymi mającymi wpływ na proces planowania produkcji,
  • szybka reakcja na zmieniające się plany w SAP.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office (zwłaszcza programu Excel),
  • dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane

  • znajomość SAP.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę,
  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,
  • pracę w stałych godzinach pracy od poniedziałku do piątku,
  • nowoczesne narzędzia informatyczne ułatwiające wykonywanie codziennych obowiązków,
  • zajęcia z języków obcych w siedzibie firmy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • paczki świąteczne