Specjalista ds. Płac w Sekcji Księgowej
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, śląskie, Polska
Miejski Zarząd Dróg i Mostów w Jaworznie
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I MOSTÓW W JAWORZNIE

OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO URZĘDNICZE
Opis stanowiska
  • kompleksowe naliczanie wynagrodzeń dla pracowników oraz osób współpracujących na podstawie umowy cywilnoprawnej,
  • rozliczanie świadczeń pieniężnych z ubezpieczenia społecznego,
  • sporządzanie dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych w programie Płatnik,
  • obsługa PPK,

Dodatkowo:

  • sporządzanie deklaracji PIT, GUS, VAT zgodnie z obowiązującymi przepisami,
  • obsługa pracowników w zakresie bieżących spraw płacowych oraz wystawianie zaświadczeń płacowych,
  • prowadzenie ewidencji księgowej syntetycznej i analitycznej,
  • prowadzenie ksiąg inwentarzowych oraz rozliczanie inwentaryzacji,
  • rozliczanie delegacji służbowych oraz ryczałtów samochodowych.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

  • wykształcenie średnie lub wyższe mile widziane na kierunku ekonomicznym
  • co najmniej 3 letni staż pracy,
  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku związanym z naliczeniem wynagrodzeń osobowych,
  • biegła obsługa komputera, znajomość pakietu OpenOffice
  • znajomość rozporządzenia w sprawie wynagradzania pracowników samorządowych oraz rozporządzenia o dodatkowym wynagrodzeniu rocznym dla pracowników jednostek sfery budżetowej,
  • znajomość praktyczna przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz zagadnień z zakresu kadr i płac, ustawy o pracownikach samorządowych ,
  • doświadczenie w obsłudze systemów kadrowo-płacowych oraz programu Płatnik,
  • obywatelstwo polskie lub obywatelstwo kraju Unii Europejskiej albo obywatelstwo innego państwa, którego
  • obywatelom na podstawie umów międzynarodowych lub przepisów prawa wspólnotowego przysługuje prawo do podjęcia pracy na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, jeżeli posiadają znajomość języka polskiego potwierdzoną dokumentami określonymi w przepisach o służbie cywilnej,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych,
  • brak skazania prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
  • nieposzlakowana opinia.

Wymagania dodatkowe:

  • znajomość Ustawy o podatku od towarów i usług VAT,
  • znajomość praktyczna przepisów księgowych i podatkowych w zakresie VAT.
  • udokumentowane szkolenia obejmujące tematykę z zakresu rachunkowości.

Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych:

Wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w miesiącu wrześniu 2024 w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych wynosi mniej niż 6%.

Oferujemy
  • pracę w wymiarze pełnego etatu,
  • odpowiedzialne stanowisko
  • wynagrodzenie zasadnicze, dodatek stażowy wynagrodzenie dodatkowe – 13 tka, nagrody jubileuszowe
  • stabilizację zawodową .

  • Praca Jaworzno
  • Specjalista ds. kadr i płac Jaworzno
  • Specjalista ds. telekomunikacji Jaworzno
  • Specjalista ds. PR Jaworzno
  • Specjalista ds. Sprzedaży Jaworzno
  • Specjalista ds. Zakupów Jaworzno
  • Specjalista ds. marketingu Jaworzno
  • Specjalista ds. ofertowania Jaworzno
  • Specjalista ds. Zarządzania Jaworzno
  • Specjalista ds. Eksportu Jaworzno
  • Specjalista ds. transportu Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648