Specjalista ds. ofertowania i kosztorysowania
  • Bielany Wrocławskie
, Bielany Wrocławskie, dolnośląskie, Polska
NAWITEL WROCŁAW Sp. z o.o.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Siedziba firmy: Bielany Wrocławskie
OPIS STANOWISKA:

  • Przygotowywanie ofert sprzedażowych celem pozyskania nowych kontraktów
  • Analizowanie dokumentacji technicznej
  • Kierowanie i kontrolowanie pracy pracowników
  • Zarządzanie procesami budowlanymi
  • Harmonogramowanie
  • Współpraca z podwykonawcami i zleceniodawcami,

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (wiertnictwo, budownictwo, inżynieria środowiska)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całej Polski

MILE WIDZIANE:

  • Znajomość języka angielskiego (technicznego)

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Kursy i szkolenia
  • Możliwość awansu na Asystenta Kierownika Robót Wiertniczych
  • Pakiet medyczny

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

112 795
20 210