Specjalista ds. Ochrony Środowiska
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, Silesian Voivodeship, Polska
NAMYANG NEXMO POLAND Sp. z o.o.
29. 9. 2024

Miejsce pracy: Bieruń

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie w nadzorze nad przestrzeganiem wymagań ochrony środowiska w firmie oraz monitoring przepisów prawnych i zmian w tym zakresie;
  • Wsparcie w opracowywaniu wymaganych sprawozdań - m.in. za korzystanie ze środowiska, opłata produktowa, CBAM, KOBIZE, baza BDO;
  • Nadzór nad umowami i decyzjami dot. ochrony środowiska;
  • Tworzenie procedur w zakresie ochrony środowiska oraz inicjowanie i wdrażanie działań prośrodowiskowych w firmie;
  • Wsparcie w audytach ISO 14001;
  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla przełożonego.

Nasze wymagania

  • Ukończone studia kierunkowe;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Znajomość aktualnych przepisów prawnych w zakresie ochrony środowiska, m.in. Ustawa o odpadach, POŚ, norma ISO 14001;
  • Znajomość systemu BDO, Ekopłatnik, bazy KOBIZE;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • Dobra organizacja pracy, sumienność, zaangażowanie, proaktywne podejście;
  • Zainteresowanie tematami ochrony środowiska i zaangażowanego rozwój;
  • Znajomość programów MS Office.

Mile widziane

  • Znajomość zagadnień związanych z liczeniem śladu węglowego oraz tworzeniem strategii dekarbonizacji.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, na pełen etat;
  • Świadczenia socjalne;
  • Niezbędne narzędzia do pracy;
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę w pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Firma Namyang Nexmo Poland Sp. z o.o. to firma ceniąca sobie równowagę pomiędzy tworzeniem specyficznej wartości, troską o klienta, a także poszanowaniem pracowników.

Celem firmy jest dążenie do doskonałości poprzez realizację wymagań stawianych przez klienta

oraz wysokie standardy technologiczne.

Firma zajmuje się montażem części do układu kierowniczego dla producentów branży samochodowej. Nasza praca zwiększa bezpieczeństwo milionów kierowców na całym świecie,

daje większy komfort w prowadzeniu pojazdów i pozwala efektywniej chronić środowisko naturalne.

Aktualnie do swojej siedziby w Bieruniu poszukujemy pracowników na stanowisko:

SPECJALISTA DS. OCHRONY ŚRODOWISKA

Poszukujemy osoby z pasją, otwartą na nowe kontakty oraz lubiącą wyzwania, która będzie odpowiedzialna za pozyskiwanie nowych dostawców.

Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest NAMYANG NEXMO POLAND sp. z o.o., z siedzibą w Bieruniu ul Oświęcimska 300. Dane będą przetwarzane w celu przedstawienia oferty pracy oraz będą przetwarzane w celach kontaktowych. Odnosi się to również do innych danych przekazanychdo NAMYANG NEXMO POLAND sp. z o.o. drogą elektroniczną, listowną, czy też osobiście podczas rozmów kwalifikacyjnych. W każdym czasie osoba ma prawo do dostępu do danych i ich poprawienia oraz żądania usunięcia.

  • Praca Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291