Specjalista Ds. Obsługi Zleceń Opakowań Z Tektury Litej
  • Wysokie Mazowieckie
Wysokie Mazowieckie, Wysokie Mazowieckie, Podlaskie Voivodeship, Polska
UDS S.A.
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Obsługę Klienta - zleceń zgodnie z wewnętrznymi standardami firmy. Przygotowywanie kalkulacji kosztowych, kosztorysów. Rozpisywanie dokumentacji technologicznej. Weryfikację plików poglądowych. Dysponowanie stanem magazynowym surowców. Koordynację przygotowania i wysyłki prototypów do produkcji. WYMAGANIA: Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w branży poligraficznej. Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole i pod presją czasu. Umiejętności analitycznych, dokładności. Wysokiej efektywności w działaniu i bardzo dobrej organizacji pracy. Zaangażowania oraz rzetelności. Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem. OFERUJEMY: Pracę w renomowanej firmie w branży poligraficznej. Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Możliwość rozwoju w strukturze firmy. Prywatną opiekę medyczną. Grupowe ubezpieczenie na życie.

  • Praca Wysokie Mazowieckie
  • Wysokie Mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210