Specjalista ds. obsługi sklepu internetowego
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
MOTO BUDREX Sp. z o.o.
11. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie profesjonalnej i skutecznej obsługi klienta drogą telefoniczną i mailową
  • profesjonalna obsługa klienta zgodnie ze standardami firmy
  • aktywna sprzedaż internetowa opon do klientów biznesowych
  • doradztwo w zakresie doboru oraz sprzedaż produktów z branży motoryzacyjnej (jedna lub wiele z dywizji: opony samochodowe, ciężarowe, rolnicze oraz przemysłowe)
  • koordynowanie procesu realizacji zamówień oraz wsparcie posprzedażowe
  • budowanie i podtrzymywanie pozytywnych relacji z klientami oraz dbanie o wizerunek firmy
  • utrzymywanie wysokiego poziomu satysfakcji klienta poprzez szybką i skuteczną odpowiedź na ich potrzeby
  • współpraca z przewoźnikami oraz dostawcami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obszarze obsługi klienta lub call center
  • komunikatywność i samodzielność
  • realizacja ustalonych celów sprzedażowych
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i zdolność do rozwiązywania problemów
  • znajomość podstawowych zagadnień e-commerce
  • wysoka kultura osobista
  • znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego MS Office
  • sumienność w wykonywaniu zadań
  • zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
  • chęć do nauki, dążenie do rozwijania swoich umiejętności miękkich i twardych
  • znajomość branży motoryzacyjnej
  • doświadczenie w obsłudze klienta B2B
  • doświadczenie w aktywnej sprzedaży
  • znajomość technik sprzedaży
  • znajomość systemów klasy ERP, np. Asseco SoftLab
  • znajomość j. angielskiego i/lub j. niemieckiego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • benefity dla pracowników

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Specjalista ds. telekomunikacji Bydgoszcz
  • Specjalista ds. PR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648