Specjalista ds. Obsługi Posprzedażowej
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
HREIT S.A.
6. 2. 2024

Miejsce pracy: Łódź

Twój zakres obowiązków

  • obsługa posprzedażowa, w szczególności w zakresie procesu reklamacyjnego
  • kontakt ze Zgłaszającym (telefoniczny / @) - niwelowanie negatywnych odczuć związanych z procesem, bieżąca korespondencja, uzgodnienie terminu realizacji napraw pomiędzy Zgłaszającym, a realizującym naprawę
  • kontrola nad przebiegiem procesów reklamacyjnych ze względu na obowiązujące przepisy
  • przyjmowanie, ewidencjonowanie, weryfikacja oraz analiza zasadności roszczeń reklamacyjnych
  • raportowanie bieżącej sytuacji - prowadzenie rejestru Reklamacji
  • koordynacja procesu usunięcia zasadnych usterek – dokumentacja, terminowość, zastosowane techniki naprawcze
  • weryfikacja dokumentacji, archiwizacja materiałów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • znajomość przepisów prawa budowlanego, przepisów w zakresie gwarancji, reklamacji
  • dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia, w szczególności w zakresie analizowania informacji i stosowania nieszablonowych rozwiązań
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku – branża budowlana, obsługa reklamacji, mile widziana znajomości instalacji: sanitarnych, elektrycznych, etapów wykańczania mieszkań
  • sumienność i staranne wykonywanie zadań
  • inicjatywa i zaangażowanie w powierzone zadania, samodzielność, bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • wysoka kultura osobista, umiejętności sprawnej komunikacji, odnalezienia się w trudnej sytuacji z Klientem
  • prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B)
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego
  • samodzielna, odpowiedzialna i pełna ambitnych wyzwań praca
  • opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, MultiSport

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • kawa / herbata

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    163 011
    23 346