Specjalista ds. obsługi klienta z niemieckim i angielskim
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
Voice Contact Center Sp. z o.o.
16. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • profesjonalna obsługa klienta w języku niemieckim i angielskim
  • wsparcie klientów w użytkowaniu aplikacji do jazdy na rowerze
  • rozwiązywanie problemów związanych z obsługą kont użytkowników
  • obsługa zamówień ze sklepu internetowego
  • współpraca z partnerami z innych działów w celu znalezienia optymalnego rozwiązania problemu dla klienta

Nasze wymagania

  • biegle posługujesz się językiem niemieckim (min C1)
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym (B2)
  • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • dyspozycyjność do pracy w weekendy (system zmianowy, praca na podstawie grafiku);
  • sprawna obsługa komputera
  • zdolności analityczne i łatwość rozwiązywania problemów
  • umiejętność zorganizowania sobie czasu pracy i wyznaczania priorytetów
  • interesujesz się nowoczesnymi formami spędzania wolnego czasu, jazdą na rowerze, bieganiem

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy - zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie 6600 zł brutto miesięcznie lub 39zł/ godz. brutto
  • możliwość współpracy na podstawie umowy zlecenie
  • kompleksowy system wdrożeniowy i płatne szkolenie online
  • pracę w godzinach 8:00-16.00 od poniedziałku do niedzieli
  • możliwość pracy zdalnej- ‘’work-from-home’’ po etapie wdrożenia i nestingu
  • dofinansowanie do karty Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczeń
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość rozwijania umiejętności językowych i osobistych kompetencji
  • pracę w zespole otwartych i życzliwych ludzi

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Specjalista ds. PR Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662