Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim i Angielskim
  • poznań
Gdańsk, poznań, Polska
Antal SSC/BPO
24. 6. 2022

Specjalista ds. Obsługi Klienta z Językiem Niemieckim i AngielskimMiejsce pracy: PoznańRekrutujemy dla

Firma, która rekrutuje na stanowisko Specjalisty ds. Obsługi Klienta z językiem niemieckim jest światowym specjalistą oferującym szerokie usługi w zakresie obsługi klienta, doradztwa i usług internetowych.

Jeśli chcesz pracować z pozytywnymi ludźmi, rozwijać swoje umiejętności językowe, czerpać korzyści z szerokiego pakietu benefitów, a przy okazji mieć stabilne zatrudnienie - TA OFERTA JEST DLA CIEBIE!

Twój zakres obowiązków
  • Telefoniczna i mailowa obsługa klientów w języku niemieckim (dział sprzętu AGD)
  • Rozwiązywanie spraw reklamacyjnych
  • Zapewnienie wysokiej jakości obsługi klienta
  • Posprzedażowe wsparcie klienta
  • Przeprowadzanie klienta przez proces reklamacyjny
  • Odpowiedzialność za relacje z klientem
Wymagania pracodawcy
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie C1 (zaawansowany) - warunek konieczny
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego lub polskiego, żebyś mógł/mogła się dogadać ze znajomymi z biura
  • Komunikatywność i otwartość
  • Wysoka kultura osobista
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
Pracodawca oferuje
  • Wsparcie w procesie relokacji
  • Bonus relokacyjny wysokości do 1500 zł zwrotu kosztów - wypłacany wraz z pierwszym wynagrodzeniem
  • Szkolenie wdrożeniowe – nie wymagamy doświadczenia w obsłudze klienta oraz otrzymasz wynagrodzenie za okres szkoleniowy
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość awansu po 6 miesiącach
  • Możliwość pracy zdalnej po okresie próbnym
  • Zniżki na firmowe produkty i usługi
  • Wyprawka dla dziecka
  • Dofinansowanie do okularów korekcyjnych
  • Bonusy i paczki świąteczne
  • Program rekomendacji pracowników - jeżeli pomożesz znaleźć nam nowych pracowników otrzymasz dodatkowe bonusy pieniężne
Benefity
  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • program emerytalny
  • preferencyjne pożyczki
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • strefa relaksu
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • pakiet relokacyjny
Co się stanie po Twojej aplikacji?
  • Skontaktuje się z Tobą Konsultantka Antal, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę rekrutacyjną.
  • Następnie zadzwoni do Ciebie Rekruter ze strony pracodawcy.
  • Otrzymasz test online, który zweryfikuje Twoją znajomość języka niemieckiego.
  • Po zaliczeniu testu skontaktuje się z Tobą Manager zespołu, który porozmawia z Tobą w języku niemieckim.
  • Po wszystkim zapadnie decyzja o zatrudnieniu, za którą mocno trzymamy kciuki!

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.