Specjalista ds. obsługi klienta z j. niemieckim
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, Kujawsko-Pomorskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
18. 9. 2024

Czujesz, że obsługa klienta to Twój żywioł? Potrafisz budować jakościowe relacje biznesowe? Doskonale posługujesz się językiem niemieckim i chcesz na co dzień wykorzystywać go w pracy?

Jeśli odpowiedź na każde z powyższych pytań brzmi „tak” – mamy ofertę idealną dla Ciebie! Nasz klient – firma z branży produkcyjnej, poszukuje osób które zasilą jego szeregi, dbając o jakościową obsługę klienta.

Sprawdź naszą ofertę pracy i umów się na spotkanie!

Oczekujemy

  • zaawansowanej znajomości języka niemieckiego (poziom min. B2/C1)
  • dobrej znajomości języka angielskiego (poziom min. B1)
  • wykształcenia wyższego
  • doświadczenia w obszarze obsługi klienta
  • znajomości systemów ERP - dużym atutem będzie znajomość programu SAP
  • znajomości pakietu MS Office
  • doskonałych umiejętności interpersonalnych
  • komunikatywności, otwartości oraz postawy proaktywnej

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • przejrzysty system premiowy
  • zatrudnienie bezpośrednio u pracodawcy (duża, stabilna firma)
  • szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje zawodowe
  • nowoczesne miejsce pracy
  • pracę w systemie hybrydowym
  • dofinansowanie do kursów językowych - angielski oraz niemiecki
  • uczestnictwo w Zakładowym Funduszu Świadczeń Socjalnych (dofinansowanie do wypoczynku, dofinansowanie do wakacji dzieci, bonus świąteczny)
  • kartę Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie

Zadania

  • utrzymywanie bieżącego kontaktu z klientami biznesowymi poprzez kontakt mailowy oraz telefoniczny
  • dbanie o jakościową komunikację oraz przepływ informacji
  • przyjmowanie zamówień od klientów oraz bieżące administrowanie nimi
  • udzielanie klientom informacji na temat produktów oraz procesu zakupu

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zakupów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. marketingu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584