Specjalista ds. obsługi klienta (k/m)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Trenkwalder
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:

  • realizacja zamówień i wprowadzanie ich do systemu SAP, zapewniając spełnienie wszystkich warunków handlowych i umów,
  • informowanie klientów o zamówieniu i stanie dostawy,
  • przyjmowanie zgłoszeń oraz rozwiązywanie reklamacji od Klientów w systemie SAP,
  • współpraca z Działem Sprzedaży, magazynami oraz Działem Transportu celem realizacji wyznaczonych celów,
  • cykliczne tworzenie raportów w Excelu,
  • cykliczna aktualizacji danych w systemach,
  • współpraca z klientami w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu przepływu informacji,
  • dbanie o wysoki poziom zadowolenia Klientów.

Wymagania:
  • doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych z obsługą klienta,
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie,
  • bardzo dobra organizacja i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
  • umiejętność pracy pod presją czasu oraz posiadanie podzielności uwagi,
  • obowiązkowość i odpowiedzialność,
  • podstawowa komunikacyjna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • łatwość w uczeniu się nowych programów.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • szeroki pakiet benefitów pracowniczych,
  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach (8/9 - 16/17),
  • pracę w systemie hybrydowym (3 dni z biura - 2 dni z domu),
  • samodzielne stanowisko w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Miejsce pracy: Warszawa, al. Krakowiaków.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Specjalista ds. Eksportu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210