Specjalista ds. obsługi klienta i sprzedaży
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
19. 10. 2024

Biuro Obsługi Klienta Centrum Spotkania Kultur w Lublinie poszukuje specjalisty ds. obsługi klienta i sprzedaży.
Oferujemy:
• umowa o prace w równoważnym systemie pracy
• stabilne zatrudnienie
• dodatki za staż pracy
• świadczenia socjalne z ZFŚS
• wsparcie i rozwój zawodowy oraz przestrzeń do samodzielnego działania
Zadania:
• przygotowywanie i realizacja planów sprzedażowych,
• aktywna sprzedaż ofert usług CSK, również w siedzibie klienta,
• przygotowanie oraz prezentowanie klientom ofert sprzedażowych usług CSK,
• podejmowanie działań zmierzających do pozyskiwania nowych klientów,
• tworzenie i prowadzenie baz danych klientów,
• utrzymywanie kontaktów i dobrych relacji z instytucjami, partnerami i podmiotami zewnętrznymi kooperującymi z CSK,
• współpraca z innymi Biurami w sprawie opracowania konceptu sprzedażowego organizowanych wydarzeń,
• koordynacja pracy i współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi CSK w zakresie przygotowania i realizacji wydarzeń,
• dbanie o pozytywny wizerunek instytucji,
• prowadzenie dokumentacji zgodnie z procedurami obowiązującymi w CSK
Oczekujemy:
• wykształcenie wyższe,
• min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub obsłudze klienta,
• znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
• umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
• prawo jazdy kat. B,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• znajomość pakietu office (Excel, Word, PowerPoint),
• niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• wysoka kultura osobista,
• dyspozycyjność, gotowość do pracy w weekendy i w trybie projektowym, związanym z organizacją i realizacją działań kulturalnych.

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. obsługi klienta Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Lublin
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Lublin
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Lublin
  • Specjalista ds. kadr i płac Lublin
  • Tajemniczy klient Lublin
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Lublin
  • Obsługa hotelowa Lublin
  • Obsługa gastronomii Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    91 008
    16 699