Specjalista ds. obsługi klienta
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
STOVIT GROUP Sp. z o.o.
19. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie zadań Biura Obsługi Klienta;
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z klientami;
  • Fakturowanie zamówień kontrahentów;
  • Inicjowanie działań korygujących w celu podniesienia jakości obsługi;
  • Raportowanie do przełożonego oraz Działu Handlowego;
  • Współpracowanie z Działem Logistyki, Technologii i Księgowością celem prawidłowej i kompleksowej obsługi klienta;
  • Wykonywanie zadań stawianych przez przełożonego;
  • Działanie zgodnie z zasadami i przepisami obowiązującymi w firmie;
  • Kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie;
  • Doświadczenie w obsłudze klienta;
  • Dobra organizacja czasu pracy;
  • Sumienność w wykonywaniu zadań;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Umiejętność rozwiązywania problemów;
  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania relacji;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobra znajomość MS Office.

To oferujemy

  • Narzędzia pracy: komputer, telefon służbowy.

Realizowanie efektywnego działania procesu obsługi klienta pod względem logistycznym i handlowym przy zachowaniu wszystkich wymogów firmowych.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. obsługi klienta Bydgoszcz
  • Specjalista ds. ofertowania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zarządzania Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Eksportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. transportu Bydgoszcz
  • Specjalista ds. HR Bydgoszcz
  • Specjalista ds. turystyki Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Bydgoszcz
  • Specjalista ds. finansów Bydgoszcz
  • Specjalista ds. reklamy Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544