Specjalista ds. Nieruchomości
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódź Voivodeship, Polska
BEST S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

O nas

Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych BEST S.A. to część Grupy Kapitałowej BEST.

Jesteśmy zespołem ekspertów finansowych i specjalizujemy się w tworzeniu oraz zarządzaniu funduszami sekurytyzacyjnymi. Nasze umiejętności pozwalają na świadczenie pełnego zakresu usług na rzecz inwestorów oraz dostarczanie jak najlepszych wyników biznesowych. Dla nas praca to pasja oraz sposób osiągania zawodowej satysfakcji. Z nami masz szansę na realizację projektów zapewniających nieograniczony rozwój.

Twój zakres obowiązków

  • wycena nieruchomości
  • weryfikacja operatów szacunkowych
  • przygotowywanie wniosków, zarzutów oraz propozycji prawidłowej wartości operatów szacunkowych
  • współpraca z zespołem obsługującym hipoteki
  • przygotowywanie raportów i sprawozdań z wykonywanej pracy

Nasze wymagania

  • umiejętność sporządzania analizy i wyceny wartości nieruchomości
  • umiejętność sporządzania i weryfikacji operatów szacunkowych
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel

Mile widziane

  • wykształcenie wyższe z zakresu wyceny nieruchomości

To oferujemy

  • elastyczne godziny - rozpoczynasz pracę między 7:00 a 10:00
  • możliwość pracy zdalnej
  • prywatną opiekę medyczną
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • BEST Moves – program promujący aktywność sportową Pracowników
  • platformę do nauki języków obcych
  • system kafeteryjny – wybierasz swoje własne benefity, m.in. kartę Multisport, bilety do kina, bony do sklepów
  • grywalizację firmową – zebrane punkty wymieniasz na nagrody lub dodatkowe dni wolne
  • dodatkowe benefity dla osób z orzeczeniem o niepełnosprawności
  • kulturę oparta na feedbacku, w której liczy się Twój głos
  • BEST atmosferę
  • sprawdź wszystkie nasze benefity TUTAJ

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. Sprzedaży Łódź
  • Specjalista ds. Zakupów Łódź
  • Specjalista ds. marketingu Łódź
  • Specjalista ds. ofertowania Łódź
  • Specjalista ds. Zarządzania Łódź
  • Specjalista ds. Eksportu Łódź
  • Specjalista ds. transportu Łódź
  • Specjalista ds. HR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210