Specjalista ds. naliczania czasu pracy i wynagrodzeń kierowc
  • Kleszczewo
Kleszczewo, Kleszczewo, Wielkopolskie, Polska
Imperial Transport Sp. z o.o.
25. 9. 2024

Imperial Transport Sp. z o.o. to firma z branży TSL transport/spedycja/logistyka) należąca od 2022 r. do międzynarodowego koncernu DP World. Firma świadczy profesjonalne usługi transportowe na terenie całej Europy dla Klientów z branży m. in. motoryzacyjnej czy spożywczej, zapewniając transporty just-in-time, transporty międzyzakładowe, ładunki częściowe i kompletne, a także transporty międzynarodowe. Aktualnie w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko SPECJALISTY DS. NALICZANIA CZASU PRACY I WYNAGRODZEŃ KIEROWCÓW.
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Rozliczanie czasu pracy kierowców na podstawie danych z tachografu
Kontrola przestrzegania przepisów dotyczących norm czasu pracy, odpoczynków dziennych i tygodniowych, zgodnie z obowiązującymi regulacjami (np. ustawa o czasie pracy kierowców)
Monitorowanie i ewidencjonowanie czasu pracy, przerw, odpoczynków zgodnie z przepisami prawa pracy i przepisami dotyczącymi transportu drogowego
Rozliczanie wynagrodzeń dla kierowców na podstawie uzyskanych danych zgodnie z obowiązującymi przepisami
Sporządzanie wymaganych raportów na potrzeby kontroli organów nadzorujących (np. Inspekcja Transportu Drogowego),
Tworzenie miesięcznych i kwartalnych raportów dotyczących czasu pracy, przejechanych kilometrów, efektywności kierowców oraz kosztów pracy
Analiza wskaźników wydajności pracy kierowców oraz ich optymalizacja. WYMAGANIA:
Znajomość przepisów prawa pracy oraz prawa transportowego dotyczącego czasu pracy kierowców
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie transportowej
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel)
Dokładność i skrupulatność w rozliczaniu wynagrodzeń
Umiejętność pracy pod presją czasu
Umiejętność raportowania i analizy danych
Znajomość systemów do ewidencji czasu pracy kierowców (np. 4Trans)
Mile widziana znajomość programu kadrowo płacowego PSKP
OFERUJEMY:
Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
Kompleksowy proces onboardingu
Pracę w międzynarodowym środowisku
Możliwość rozwoju zawodowego
Wsparcie merytoryczne w postaci specjalistycznych kursów i szkoleń
Możliwość uczestniczenia w kursie języka angielskiego

  • Praca Kleszczewo
  • Kierowca Kleszczewo
  • Kleszczewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392