Specjalista ds. marketingu oraz wynajmu biur wirtualnych.
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Klient JOBS.PL
15. 5. 2022

Dla naszego klienta z branży nieruchomości poszukujemy kandydata/ki na stanowisko:

Obowiązki:

  • Tworzenie prostych grafik oraz tekstów branżowych do kanałów: Facebook, Instagram, Linkedin.
  • Tworzenie reklam w kanałach Facebook, Instagram, Linkedin.
  • Nadzór nad kanałami sprzedaży Facebook i Linkedin.
  • Nadzorowanie skuteczności reklam oraz ich raportowanie (konwersja, CPC, CPR itd.)
  • Współpraca z innymi pracownikami i bieżące projektowanie kampanii związanych z aktualnymi celami sprzedażowymi.
  • Aktywne poszukiwanie nowych kanałów komunikacji z klientem (artykuły sponsorowane, nagrania, webinary itp.).
  • Tworzenie ofert w porozumieniu z innymi pracownikami.
  • Nadzór nad procesem sprzedażowym.
  • Obsługa posprzedażowa klientów.
  • Bieżące raportowanie wyników sprzedażowych.

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Doświadczenie w robieniu prostych grafik i tekstów reklamowych poświadczone w portfolio.
  • Doświadczenie w tworzeniu reklam i materiałów sponsorowanych.
  • Dobra znajomość współczesnych technik sprzedażowych i negocjacyjnych.
  • Podstawowa znajomość prawa w zakresie sprzedaży i wynajmu nieruchomości.
  • Umiejętność tworzenia i negocjowania umów
  • Znajomość angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną rozmowę z klientem zagranicznym oraz umożliwiającym tworzenie prostych treści reklamowych (C1/C2).
  • Doświadczenie w zakresie obsługi firm B2B, współpraca z firmami w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem.
  • Punktualność, zaangażowanie i wysoka kultura osobista.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawę plus premie w zależności od wyników.
  • Pracę w międzynarodowym środowisku.
  • Zapewniamy niezbędny sprzęt do pracy.