Specjalista ds. marketingu internetowego
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ARTIMOD S.A. (właściciel marek VENEZIA i UNISONO)
9. 9. 2023

Obowiązki

  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych (Meta Ads, Google Ads, Bing Ads)
  • zarządzanie kampaniami i programami e-mail marketingowymi
  • testy optymalizacji kluczowych wskaźników (CTR, open rate, itp.)
  • przygotowanie analiz i raportów z prowadzonych działań, rozliczanie efektów kampanii, rekomendacje zmian
  • budowanie zaangażowania i lojalności klientów
  • lead nurturing (przygotowanie potencjalnego klienta do dokonania zakupu)
  • bieżący kontakt z agencjami i weryfikacja działań

Wymagania

  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu kampanii
  • praktycznej znajomości zagadnień e-mail marketingu
  • dobrej znajomości narzędzi analitycznych (GA4) oraz pakietu MS Office
  • znajomości HTML i CSS niezbędnej do tworzenia e-mailingów
  • dokładności oraz sumienności w działaniu
  • znajomości trendów
  • mile widziana znajomość zagadnień SEO
  • znajomości języka polskiego umożliwiającą swobodną komunikację

Oferujemy

  • tabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • umowę o pracę
  • prywatną opiekę medyczną
  • zniżkę na produkty firmowe
  • karnet sportowy