Specjalista ds. marketingu i mediów nowoczesnych
  • Sokołów Podlaski
Sokołów Podlaski, Sokołów Podlaski, Mazowieckie, Polska
PHU Topaz Sp. z o.o.
27. 8. 2022

Sieć polskich sklepów spożywczych TOPAZ działająca od ponad 28 lat, wypracowała wysoki standard placówek handlowych, atrakcyjną ofertę i silną pozycję na regionalnym rynku.TOPAZ to obecnie ponad sto placówek(sklepów własnych i franczyzowych) w czterech województwach wschodniej, a także centralnej Polski.Nasza marka stale się rozwijai chociażnajważniejszym trzonem działalności TOPAZ są sklepy spożywcze, rozwijamy również własne Centra Logistyczne, stacje benzynowe, punkty gastronomiczne TOP DRIVE, browar restauracyjny BROFAKTURA, galerie handlowe, inwestycje deweloperskie. Dysponujemy również Zakładem Rozbioru Drobiu oraz ciastkarnią NATALIA I SZYMON.

Misją naszej firmy jest zapewnienie wygody codziennych zakupów z myślą o naszych Klientach i Ich potrzebach.

W związku z dynamicznym rozwojem aktualnie poszukujemy do naszego Działu Marketingu w siedzibie głównej Firmy Topaz w Sokołowie Podlaskim - pracownika na stanowisko -

SPECJALISTA DS. MARKETINGU I MEDIÓW NOWOCZESNYCH

Twoje główne zadania:

  • realizacja celów marketingowych zgodnie z określoną strategią sieci Topaz
  • zarządzanie komunikacją marketingową z Klientami w mediach elektronicznych
  • rozwój działań marketingowych w social mediach i innych kanałach nowych mediów (w tym kanał www i aplikacja mobilna)
  • analiza trendów rynkowych i pozyskiwanie atrakcyjnych nowości w obszarze wykorzystania mediów nowoczesnych dla promocji firmy i budowania Jej wizerunku
  • koordynowanie procesów, związanych promocjami dla Klientów we współpracy z Działem Zakupów i Działem Operacyjnym
  • współpraca z Działem Zarządzania Kategorią w zakresie ekspozycji w sklepach

Oczekujemy od Ciebie:

  • bardzo dobrej znajomości procesów marketingowych oraz szerokiej wiedzy rynkowej
  • mile widziana znajomość zasad funkcjonowania sieci sklepów spożywczych
  • mile widziane doświadczenie w e-marketingu, w obszarze mediów nowoczesnych
  • swobodnej umiejętności poruszania się w social mediach i zainteresowania obszarem nowych technologii multimedialnych
  • orientacji na wynik i umiejętności budowania dobrych relacji z Klientami zewnętrznymi i wewnętrznymi
  • komunikatywności, kreatywności oraz dobrej organizacji pracy
  • praktycznej znajomości pakietu MS Office, swobodnego poruszania się po panelach administracyjnych dla witryn www i aplikacji mobilnej, mile widziana znajomość języka HTML

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę lub kontrakt B2B (wg preferencji kandydata)
  • atrakcyjne warunki pracy i niezbędne narzędzia do realizacji zadań zawodowych
  • dodatkowo możliwość skorzystania z prywatnej opieki medycznej dla Pracowników i ich rodzin oraz z ubezpieczenia na życie
  • wiele rozwojowych wyzwań zawodowych