Specjalista ds. Marketingu
  • Wola Mrokowska
mazowieckie, Wola Mrokowska, mazowieckie, Polska
Alnor Systemy Wentylacji Sp. z o.o.
16. 11. 2022

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych.

Swoją ofertę kierujemy głównie do dystrybutorów i firm wykonawczych.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • współtworzenie i realizacja strategii marketingowej firmy,
  • organizacja i obsługa targów oraz imprez wystawienniczych w kraju i zagranicą,
  • współpraca z partnerami zewnętrznymi w zakresie realizacji w/w zadań oraz aktywne poszukiwanie wydarzeń, na których firma może prowadzić promocję,
  • organizacja wewnętrznych szkoleń dla klientów, w tym koordynacja zapisów uczestników, tworzenie relacji na potrzeby mediów społecznościowych,
  • współtworzenie i aktualizowanie materiałów marketingowych: broszur, katalogów, wizytówek,
  • kontakty z podwykonawcami (np. drukarnie, dostawcy gadżetów), w tym negocjowanie warunków handlowych i koordynacja zamówień,
  • ścisła współpraca z pozostałymi członkami zespołu działu marketingu,
  • monitorowanie rynku oraz trendów.

Oczekiwania:

  • min. 3 letnie doświadczenie w dziale marketingu,
  • doświadczenie w organizacji targów zagranicznych,
  • biegła znajomość języka angielskiego,
  • zaangażowania oraz nastawienia na realizację postawionych celów,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz wysokie zdolności organizacyjne,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia w firmie z branży HVAC specjalizującej się w nowoczesnych systemach wentylacji działającej na rynku od 1994 roku,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.