Specjalista ds. Marketingu
  • Radzionków
Radzionków, Radzionków, śląskie, Polska
Kanlux SA
16. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca przy projektowaniu i realizacji kampanii marketingowych z zespołem i najlepszymi agencjami.
  • Tworzenie treści dla tysięcy naszych odbiorców.
  • Współpraca z innymi działami w celu promocji naszych produktów i usług.
  • Wykonywanie zadań administracyjnych związanych z przygotowaniem produktów do wdrożenia oraz zapewnienie ich zgodności z naszymi standardami.
  • Tworzenie narzędzi wspierających sprzedaż.

Nasze wymagania

Zgłoś się do Nas jeśli posiadasz minimum dwuletnie doświadczenie na stanowisku Specjalista ds marketingu i jesteś:

- Kreatywny: Nie boisz się myśleć nieszablonowo i masz głowę pełną pomysłów.

- Komunikatywny: Potrafisz jasno wyrażać swoje myśli – zarówno w rozmowie, jak i na piśmie, gdzie lekkie pióro to Twój atut.

- Umysłem analitycznym: Rozumiesz dane i potrafisz je wykorzystać do optymalizacji działań.

- Proaktywny: Samodzielnie inicjujesz działania i proponujesz nowe rozwiązania.

- Użytkownikiem Social Mediów i Internetu: Będziesz miał możliwość realnej szybkiej pomocy naszym Klientom i doradzania im w zakresie naszych produktów.

To oferujemy

  • Rozwój osobisty – praca w marketingu to nieustanne zdobywanie nowych umiejętności poprzez warsztaty, kursy i samodzielną naukę.
  • Kreatywne wyzwania – tworzenie ciekawych kampanii, które zachwycą naszych klientów.
  • Zespół pasjonatów – współpraca z ludźmi, którzy inspirują i motywują do działania.
  • Wsparcie i dużą dawkę dobrego humoru – bo najlepiej pracuje się w dobrej atmosferze z ludźmi, którzy zawsze chętnie Ci pomogą.

  • Praca Radzionków
  • Radzionków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662