Specjalista ds. marketingu
  • Piotrowice
lubelskie, Piotrowice, lubelskie, Polska
Edbak Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • opracowywanie, wdrażanie strategii marketingowej firmy
  • wdrażanie i rozwój działań promocyjnych, reklamowych i public relations
  • analiza efektywności wszelkich działań marketingowych
  • opracowywanie materiałów marketingowych takich jak: strona www, newsletery, prezentacja firmy, katalogi produktów
  • badanie i analizowanie otoczenia zewnętrznego firmy
  • współpraca z firmami zewnętrznymi (m.in. agencjami reklamowymi, drukarniami, prasą)
  • wsparcie działu handlowego w realizacji zadań

Nasze wymagania

  • doświadczenie w dziale marketingu firmy produkcyjnej lub agencji reklamowej min. 1 rok
  • szeroka wiedza na temat działań marketingowych (znajomość narzędzi marketingowych, znajomość aktualnych trendów rynkowych)
  • kreatywność w tworzeniu efektywnych kampanii marketingowych
  • wykształcenie wyższe – preferowane zarządzanie i marketing
  • wysoka kultura osobista, komunikatywność
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia dopasowane do doświadczenia i kompetencji kandydata
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy

  • Uprzejmie informujemy, że odpowiemy na wybrane oferty

  • Praca lubelskie
  • lubelskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567