SPECJALISTA DS. MARKETINGU
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Autoryzowany Dealer marki ŠKODA & KIA
2. 3. 2023
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • koordynacja działań marketingowych
  • prowadzenie codziennej komunikacji w kanałach Social Media
  • przygotowywanie i zamawianie materiałów reklamowych
  • prace redakcyjne związane z tworzeniem treści marketingowych
  • współpraca z partnerami biznesowymi
  • analiza działań marketingowych firm konkurencyjnych
  • przygotowanie eventów marketingowych zgodnie z założoną strategią i budżetem

WYMAGANIA:
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wysokie poczucie obowiązkowości, terminowość
  • umiejętność koordynowania kilku projektów jednocześnie
  • kreatywne myślenie, „lekkie pióro”
  • przywiązywanie wagi do detalu i wysokie poczucia estetyki
  • pro aktywność w inicjowaniu różnych działań, wychodzeniu z propozycjami i nowymi pomysłami
  • umiejętność “domykania”, czyli doprowadzenia pomysłów i konceptów do realizacji
  • znajomość Google Analytics, Social Media

OFERUJEMY:
  • pracę w wyjątkowym i kreatywnym zespole, gdzie liczą się nie tylko cyferki, ale i relacje
  • „Jesteśmy fit!” - oferujemy karty Multisport (po pozytywnym przejściu okresu próbnego) oraz organizujemy wyzwania promujące i nagradzające zdrowy tryb życia
  • „Jesteśmy zdrowi!” – gwarantujemy pakiet świadczeń medycznych (po pozytywnym przejściu okresu próbnego)
  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • forma zatrudnienia umowa o pracę