Specjalista ds. Korporacyjnej Ochrony Danych (compliance/privacy)
  • Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96
mazowieckie, Warszawa, Aleje Jerozolimskie 96, mazowieckie, Polska
Medicover sp. z o.o.
26. 9. 2024
Informacje o stanowisku

  • Forma współpracy: umowa o pracę (preferowana)
  • Model pracy: hybrydowa (2 razy x mies w biurze)
  • Rekrutacja: 100% zdalna

Obowiązki na tym stanowisku:​

  • Opracowywanie i utrzymywanie standardów w zakresie wymagań dla ochrony danych.
  • Analiza projektów Grupy Medicover pod kątem zgodności z przepisami z zakresu ochrony danych osobowych.
  • Analiza dostawców dla zapewnienia zgodności z przepisami z zakresu ochrony danych osobowych.
  • Prowadzenie sprawdzeń w spółkach z Grupy Medicover w zakresie zapewnienia zgodności z przepisami z zakresu ochrony danych osobowych i standardami wewnętrznymi.
  • Współpraca z osobami zajmującymi się ochroną danych osobowych, pełnienie funkcji doradczej i konsultacyjnej.
  • Udział we wdrażaniu grupowych rozwiązań i systemów służących do zapewnienia zgodności z przepisami z zakresu ochrony danych osobowych.
  • Analiza i monitorowanie zmian w regulacjach UE mających wpływ na zgodność przetwarzania danych w Grupie Medicover.
  • Opracowywanie materiałów edukacyjnych i promocyjnych dotyczących budowania świadomości bezpieczeństwa informacji i ochrony prywatności.
  • Inne zadania zlecone przez przełożonego.

Szukamy Ciebie, jeśli:​

  • Posiadasz minimum 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobrze czujesz się w pracy wymagającej samodzielności i inicjatywy
  • Znasz język angielski min na poziomie czytania/pisania/zrozumienia dokumentacji angielskim (min poziom B1+)
  • Posiadasz praktyczną znajomość prawa w zakresie ochrony danych osobowych i obszarze IT

Miłe widziane:​

  • umiejętność pracy w zespole (również rozproszonym)
  • wyksztalcenie w zakresie prawa/cyberbezpieczeństwa/administracji/IT lub pokrewne

Dlaczego warto do nas dołączyć?​

  • Pracujemy w środowisku międzynarodowym i implementujemy nasze rozwiązania na inne rynki zagraniczne (min. Rumunia, Indie)
  • Ważny jest dla nas rozwój naszych pracowników, dlatego z programem „Sięgaj Wyżej z Medicover” pokierujesz swoją ścieżką kariery w obranym przez Ciebie kierunku

Benefity: ​

  • prywatna opieka medyczna,
  • opieka stomatologiczna,​
  • dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits (m.in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe),
  • dostęp do szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych,
  • dostęp do nauki języka angielskiego,
  • zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 035
    19 836