Specjalista ds. kontrolingu
  • Wymysłowice
kujawsko-pomorskie, Wymysłowice, kujawsko-pomorskie, Polska
Sanplast S.A
10. 10. 2024

Sanplast to wiodący producent kabin prysznicowych oraz wanien w Polsce. Przez 40 lat działalności nieustannie się rozwijaliśmy. Staliśmy się synonimem produktów najwyższej jakości. Dziś oferujemy swoim Klientom ogromny wachlarz możliwości. Produkujemy kabiny prysznicowe, brodziki, wanny, obudowy oraz wanny z hydromasażem. Stawiamy na rozwiązania praktyczne, tradycyjne, ale nie brakuje również pomysłów niestandardowych. Projektanci tworzą ciekawe propozycje dostosowane do różnego rodzaju pomieszczeń. To sprawia, że każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie i zgodnego ze swoimi upodobaniami. SANPLAST jest dziś marką rozpoznawalną, liczącą się w branży. Wyznaczamy trendy. Jesteśmy przekonani, że dobry zespół jest gwarantem naszego sukcesu. Dołącz do naszego zespołu specjalistów!. APLIKUJ już teraz!!!

Obowiązki

  • przygotowywanie raportów, prezentacji i analiz finansowych na potrzeby zarządcze oraz sprawozdawcze,
  • kalkulacja kosztów wytworzenia produktów we współpracy z różnymi zespołami np. działu rozwoju, produkcji i zakupów,
  • rozliczanie transakcji pomiędzy spółkami powiązanymi, w oparciu o politykę cen transferowych,
  • nadzór i analiza wiekowania należności,
  • codzienna współpraca z działem księgowości.

Wymagania

  • doświadczenie w dziale kontrolingu w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe w dziedzinie finansów, księgowości lub powiązane,
  • teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu ekonomii, finansów i rachunkowości,
  • doskonałe umiejętności organizacji pracy i samodyscyplina,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności analityczne,
  • dyspozycyjność,
  • łatwość w rozwiązywaniu problemów,
  • zaawansowana znajomość Excel,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.

Oferujemy

  • bardzo dobrą atmosferę w pracy oraz stabilne zatrudnienie
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • wsparcie przez doświadczonych kolegów z zespołu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji poprzez udział w systemie szkoleń

  • Praca kujawsko-pomorskie
  • kujawsko-pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087