Specjalista ds. Kontroli Jakości
  • Józefów
Józefów, Józefów, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
27. 9. 2024

Szukasz pracy, gdzie Twoja spostrzegawczość i umiejętności kontroli jakości będą w pełni doceniane? Chcesz rozwijać swoje kompetencje w dynamicznej branży kosmetycznej?

Mamy dla Ciebie świetną ofertę!

Lokalizacja: Józefów

Oczekujemy

  • doświadczenia w kontroli jakości (mile widziane w branży kosmetycznej, opakowaniowej lub introligatorskiej)
  • posiadania prawa jazdy kat. B
  • umiejętności podstawowej obsługi komputera
  • komunikatywnej znajomości języka polskiego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • wynagrodzenie do 6500 zł brutto miesięcznie
  • elastyczny system pracy od poniedziałku do piątku w systemie 2-zmianowym (6-14, 14-22)
  • pełne szkolenie wprowadzające, które pozwoli Ci szybko poczuć się pewnie na stanowisku
  • możliwość dogodnego dojazdu autobusem na trasach: Gończyce --> Garwolin, Stoczek Łukowski --> Garwolin, Garwolin --> Józefów
  • pakiet benefitów, w tym karta Multisport i prywatna opieka medyczna

Zadania

  • wizualna kontrola jakości opakowań kosmetycznych według specyfikacji
  • ocena produktów i wypełnianie dokumentacji produkcyjnej
  • praca z komputerem w celu dokumentowania wyników

  • Praca Józefów
  • Józefów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210