Specjalista ds. Kontroli Jakości
  • Legionowo
Legionowo, Legionowo, mazowieckie, Polska
Nowel Sp. z o.o.
6. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis obowiązków:

  • Pobór i kontrola próbek surowców i opakowań
  • Podejmowanie decyzji odnośnie przyjęcia lub odrzucenia dostawy
  • Kontrola wyrobów gotowych w toku produkcji oraz w trakcie okresu przechowywania
  • Wykonywanie kontroli wynikających z obowiązujących dokumentów systemu zarządzania jakością
  • Zwalnianie wyrobów gotowych do obrotu
  • Podejmowanie decyzji odnośnie zatrzymania produktu niespełniającego wymagań
  • Pobór i archiwizacja próbek referencyjnych surowców i wyrobów gotowych
  • Dopuszczanie linii do produkcji po czyszczeniu
  • Weryfikacja skuteczności czyszczenia linii produkcyjnych przy pomocy szybkich testów
  • Bieżące przekazywanie informacji zwrotnej o stwierdzonych niezgodnościach i odchyleniach jakościowych do Działu Produkcji
  • Prowadzenie dokumentacji i sporządzanie raportów
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy oraz przestrzeganie zasad BHP.

Wymagania

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (najlepiej wyższe: technologia żywności, towaroznawstwo, ocena jakości lub wykształcenie średnie kierunkowe i doświadczenie na podobnym stanowisku pracy)
  • Podstawowa znajomość problemów jakości i bezpieczeństwa żywności
  • Podstawowa znajomość MS Excel
  • Samodzielność, zaangażowanie, skrupulatność, systematyczność
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym w ruchu ciągłym (w tym weekendy)
  • Badania do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowość do ich wykonania).

Oferujemy:

  • Pracę w szybko rozwijającej się firmie, która łączy stabilną pozycję na rynku i prawie stuletnią tradycję z innowacyjną technologią
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Dodatek do wynagrodzenia za pracę w weekendy i święta
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Bony świąteczne i udział w imprezach firmowych
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie.

  • Praca Legionowo
  • Legionowo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544