Specjalista ds. Kontraktacji
  • Opole
Opole, Opole, opolskie, Polska
PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o.
29. 9. 2024

PKP Intercity Remtrak Sp. z o.o. to centrum kompetencji grupy PKP Intercity w zakresie napraw i modernizacji pasażerskiego taboru kolejowego. Działamy w strukturze zakładów Produkcyjnych Zlokalizowanych w Libiszowie k. Opoczna, Warszawie i Opolu.

Obowiązki

  • poszukiwanie i nawiązywanie relacji z nowymi partnerami,
  • zakładanie i aktualizowanie bazy danych klientów,
  • przyjmowanie reklamacji od klientów i przekazywanie ich do rozpatrzenia,
  • prowadzenie analiz rynkowych,
  • analizowanie rynku, ofert i działań konkurencji,
  • prowadzenie badań rynkowych pod kątem czynników wpływających na wielkość zamówień,
  • badanie potrzeb klientów i proponowanie alternatywnych produktów,
  • wyszukiwanie i analizowanie ogłoszeń przetargowych,
  • weryfikowanie dokumentacji przetargowej oraz przygotowywanie ofert odpowiadających warunkom przetargów i zapytaniom klientów,
  • sporządzanie wycen i kosztorysów.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość prawa zamówień publicznych,
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w rosnącej i przyszłościowej branży kolejowej.
  • Możliwość spełnienia ambicji zawodowych i wdrożenia w praktyce swojej wiedzy i doświadczenia.
  • Możliwość korzystania z ulg na przejazdy kolejowe.
  • Karta Medicover Sport dla pracowników i bliskich.
  • Dofinansowanie do wypoczynku, tzw. "wczasy pod gruszą".
  • Dodatki pieniężne z okazji świąt.
  • Dodatkowe ubezpieczenie w PZU.
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy i szkolenia.

  • Praca Opole
  • Specjalista ds. Sprzedaży Opole
  • Specjalista ds. Zakupów Opole
  • Specjalista ds. marketingu Opole
  • Specjalista ds. ofertowania Opole
  • Specjalista ds. Zarządzania Opole
  • Specjalista ds. Eksportu Opole
  • Specjalista ds. finansów Opole
  • Specjalista ds. reklamy Opole
  • Specjalista ds. transportu Opole
  • Specjalista ds. HR Opole
  • Opole - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 511
    20 291