Specjalista ds. komunikacji w dziale BDC
  • Lublin
Lublin, Lublin, lubelskie, Polska
G&G Auto Lublin Sp. z o.o.
10. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa klientów telefoniczna i internetowa
  • Umawianie wizyt na serwisie mechanicznym
  • Badanie jakości serwisu i działu handlowego
  • Zarządzanie kalendarzem spotkań
  • Realizacja połączeń związanych z pozyskiwaniem klientów z lokalnego rynku
  • Przygotowanie raportów miesięcznych
  • Weryfikacja zgłoszeń i analiza potrzeb klientów
  • Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta przed i po zakupie auta
  • Codzienna praca w systemie CRM
  • Dbanie o jakość realizowanych zadań
  • Współpraca z innymi działami w firmie

Nasze wymagania

  • Kreatywność
  • Inicjatywa, zaangażowanie w pracę oraz otwartość na nowe doświadczenia
  • Dobra znajomość pakietu Microsoft Office

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Szeroki zakres szkoleń podnoszących kwalifikację
  • Stabilną pracę w prestiżowej firmie
  • Pracę w młodym i ambitnym zespole
  • Motywacyjny system wynagrodzeń
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej
  • Możliwość wykupienia na bardzo atrakcyjnych warunkach ubezpieczenia

  • Praca Lublin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Lublin
  • Specjalista ds. Zakupów Lublin
  • Specjalista ds. marketingu Lublin
  • Specjalista ds. ofertowania Lublin
  • Specjalista ds. Zarządzania Lublin
  • Specjalista ds. Eksportu Lublin
  • Specjalista ds. transportu Lublin
  • Specjalista ds. HR Lublin
  • Specjalista ds. turystyki Lublin
  • Specjalista ds. telekomunikacji Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246