Specjalista ds. kadr i płac
  • Przodkowo
Przodkowo, Przodkowo, pomorskie, Polska
During Polska Sp. z o. o.
23. 9. 2022
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Firma During Polska Sp. z o.o. - agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego, wpisana do KRAZ pod numerem 15357, dla jednego z naszych klientów prowadzi obecnie rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Przodkowo (okolice Gdańska)

Oferujemy:

-Stabilne zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę

-Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie budowlanej

-Przyjazną atmosferę w pracy

-Możliwość rozwoju zawodowego

Zakres obowiązków:

-50% spraw kadrowo-płacowych i 50% spraw administracyjno-biurowych

-Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

-Sporządzanie umów o pracę, B2B i umów cywilnoprawnych

-Rozliczanie wynagrodzeń

-Ewidencja i rozliczanie urlopów pracowniczych

-Zakupy biurowe

-Kontrolę płatności za faktury usługodawców

Wymagania

-Posiadanie 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku kadrowo - płacowym

-Znajomość i sprawna obsługa programów kadrowo-płacowych

-Systematyczność

-Dokładność

-Samodzielność

-Umiejętność pracy pod presją czasu

-Komunikatywność w kontakcie z klientami i kontrahentami