Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
BPBP SA
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Bielskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego S.A., jest znaczącą firmą budowlaną Południowej Polski i największą w tej branży na Podbeskidziu.

Na podkreślenie zasługuje fakt, że przedsiębiorstwo ma już swoją 65-cio letnią historię oraz, iż działa z równym powodzeniem zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym. Oprócz ugruntowanej pozycji na terenie kraju, firma posiada ją także za granicą, gdyż z powodzeniem od prawie ćwierćwiecza prowadzi działalność eksportową w obszarze Republiki Czeskiej.

obiecnie poszukujemy kandydata na stanowisko

Specjalisty ds. Kadr i Płac.

Jeżeli jesteś osobą dobrze poruszającą się w obszarze kadrowo płacowym, lubisz pracę z ludźmi, widzisz w sobie potencjał, chcesz nadal zdobywać doświadczenie - poszukujemy właśnie Ciebie!

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe prowadzenie administracji kadrowej (prowadzenie akt osobowych, sporządzanie i prowadzenie pełnej dokumentacji z zakresu stosunku pracy i związanej z przebiegiem zatrudnienia pracowników).

  • Rozliczanie wynagrodzeń i świadczeń oraz przygotowywanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
  • Kontrola ewidencji czasu pracy oraz nieobecności
  • Kontrolowanie terminowości badań lekarskich oraz okresowych szkoleń BHP.
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON, GUS
  • Sporządzanie zaświadczeń, sprawozdań, raportów i analiz kadrowo-płacowych

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku min 2 lata.
  • Wyksztalcenie wyższe.
  • MIle widziana znajmśc stystemu enova.
  • Znajomość MS Officee, Płatnik, e-PFRON
  • Dokładność, rzetelność oraz terminowość wykonywania powierzonych zadań

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub nie pełny wymairze czasu prac.
  • Narzędzia niezbędne do pacy min. laptop, telefon.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport.)
  • Pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne, paczki dla dzieci).
  • Możliwość skorzystania z firmowych ośrodków wczasowych.
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.
  • Parking dla pracowników.
  • Możliwość zdobywania doświadczenia w renomowanej firmie budowlanej.
  • Pracę w młodym, zgranym, dynamicznym zespole.