SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC
  • m.Dębica
podkarpackie, WIELOPOLSKA 23, 39-200 Dębica, powiat: dębicki, woj: podkarpackie
IWONA MAZUR BIURO RACHUNKOWE
27. 8. 2022
od 4 700 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC (SAMODZIELNA KADROWA)
Opis stanowiska:
-Bieżąca obsługa kadrowa pracowników
-Prowadzenie akt osobowych pracowników
-Przygotowywanie umów, aneksów oraz zaświadczeń
-Zgłoszenia do ZUS
-Zatrudnianie obcokrajowców, przygotowywanie dokumentów związanych z zatrudnianiem cudzoziemców
-Naliczanie wynagrodzeń i sporządzanie listy płac
-Prowadzenie rozliczeń w zakresie urlopów, wynagrodzeń i zasiłków chorobowych
-Prowadzenie ewidencji czasu pracy
-Sporządzanie rozliczeń podatkowych
-Sporządzanie deklaracji na potrzeby GUS, ZUS, PFRON
-Aktualizacja danych w systemie kadrowo-płacowym
-A 1
-Przygotowywanie wniosków o refundację do OHP, PUP
-Rozliczanie pracowników oddelegowanych za granicę.

Inne wymagania
Wymagania:
-Wykształcenie min. średnie (mile widziane kierunkowe z zakresu kadr i płac)
-Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku minimum 2 lata
-Dobra znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych, PDOF oraz przepisów wykonawczych Kodeksu Pracy
-Wymagana znajomość programu kadrowo-płacowego OPTIMA
-Praktyczna znajomość programu Płatnik
-Dobra organizacja pracy własnej
-Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie zawodowe 4-letnieśrednie zawodowe