Specjalista ds. Kadr i Płac
  • Wałbrzych
Wałbrzych, Wałbrzych, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
13. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Cześć!

Poszukujemy specjalisty ds. Płac! Dobrze czujesz się w dziale księgowości? Policzysz wynagrodzenie "na kartce"? Pracuj w Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

Oczekujemy

  • umiejętność ręcznego naliczania wynagrodzeń (warunek konieczny)
  • znajomość zasad księgowości
  • mile widziana znajomość procesów komorniczych (pisma, obciążenia, naliczanie potrąceń
  • wykształcenie wyższe (w trakcie, ukończone)

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę do 30.05.2024r.
  • wynagrodzenie od 8840 zł brutto (w zależności od doświadczenia możliwość negocjacji)
  • dofinansowanie do posiłków
  • możliwość korzystania ze strefy sportowo-rekreacyjnej (sauna, siłownia i hala sportowa) wraz z rodziną i znajomymi
  • pakiet benefitowy (opieka medyczna, karta sportowa, zniżki na zakupy, rabaty w restauracjach, pizzeriach, kawiarniach)
  • dodatki z okazji ślubu i narodzin dziecka

Zadania

  • naliczanie wynagrodzeń z umów o pracę
  • sprawdzanie poprawności funkcjonowania systemu
  • przeliczanie brutto/netto
  • pomoc w działaniach księgowych

  • Praca Wałbrzych
  • Specjalista ds. kadr i płac Wałbrzych
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Wałbrzych
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Wałbrzych
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Wałbrzych
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Wałbrzych
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wałbrzych
  • Specjalista ds. Zakupów Wałbrzych
  • Specjalista ds. marketingu Wałbrzych
  • Specjalista ds. ofertowania Wałbrzych
  • Specjalista ds. Zarządzania Wałbrzych
  • Wałbrzych - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567