SPECJALISTA DS. JAKOŚCI (K/M)
  • Lubań
Lubań, Lubań, dolnośląskie, Polska
AUDIT HR Sp. z o.o.
12. 9. 2024

AUDIT HR Sp. z o.o. poszukuje Kandydata na stanowisko SPECJALISTA DS. JAKOŚCI (K/M)

Obowiązki

  • Prowadzenie codziennych zapisów z przeprowadzanych kontroli jakościowych w toku produkcji, dostaw i wysyłek
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z reklamacjami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • Wprowadzanie działań korygujących i zapobiegawczych oraz nadzór nad tymi działaniami
  • Realizowanie działań wynikających z norm ISO
  • Doskonalenie procesów pod względem zwiększenia jakości wyrobu gotowego
  • Wystawianie alertów jakościowych, szkolenie pracowników oraz weryfikacja ich przestrzegania
  • Przeprowadzanie audytów i uczestnictwo w audytach zewnętrznych
  • Tworzenie, nadzór i aktualizacja procedur i formularzy jakościowych

Wymagania

  • Preferowane wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej minimum 3 lata
  • Mile widziany certyfikat audytora wewnętrznego PN-EN ISO 9001:2015, PN-EN 14001:2015 oraz PN-EN 450001:2018
  • Znajomość narzędzi i systemów jakościowych oraz zasad tworzenia procedur jakościowych i dokumentacji
  • Znajomość MS Excel
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Dokładność, samodzielność, umiejętność dobrej komunikacji i współpracy

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów

  • Praca Lubań
  • Lubań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 225
    21 045