Specjalista ds. jakości
  • Płochocin
mazowieckie, Płochocin, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
15. 9. 2024

Jeśli posiadasz minimum 2-letnie doświadczenie jako specjalista w dziale jakości w branży technicznej/przemysłowej, potrafisz pracować wielozadaniowo - od pracy z dokumentacją po kontrolę jakościową produktu - i chciał(a)byś wykorzystać swoją wiedzę i umiejętności na samodzielnym stanowisku to bardzo możliwe, że szukamy właśnie Ciebie!

Aplikuj przez formularz, a my oddzwonimy, aby przedstawić szczegóły.

Oczekujemy

  • min. 2-letniego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku w branży technicznej pozwalającego na samodzielną pracę,
  • min. wykształcenia średniego - preferowane wyższe,
  • znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1 (czytanie norm, dokumentacji technicznej, kontakt z dostawcami),
  • znajomości problemów technicznych i norm związanych z wyrobami elektrotechnicznymi,
  • znajomości norm dotyczących oceny zgodności,
  • dobrej organizacja pracy i samodzielności,
  • zdolności analitycznych, umiejętności pracy z danymi i dokumentacją techniczną.

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio w strukturach klienta,
  • pracę stacjonarną tylko na 1 zmianę w godzinach 8-16,
  • możliwość uzyskania dodatkowej premii,
  • pracę w rodzinnej firmie, dla której liczą się dobre relacje z ludźmi i długofalowa współpraca.

Zadania

  • wyrywkowe, ale regularne, sprawdzanie dostaw pod kątem zgodności ze specyfikacją produktową (konieczność fizycznej obecności w dziale serwisu i magazynu),
  • przygotowanie oznaczeń produktów,
  • tworzenie instrukcji i kart katalogowych,
  • podejmowanie decyzji technicznych mających wpływ na rozwój firmy,
  • przygotowywanie dokumentacji, weryfikacja terminów jej ważności,
  • weryfikacja dyrektyw, rozporządzeń, norm i ustaw i działanie w oparciu o aktualny stan prawny,
  • kontakt z instytucjami zewnętrznymi i dostawcami,
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy (m.in. magazyn, serwis).

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584