Specjalista ds. informatyki – IT Support
  • Szczecin
Szczecin, Szczecin, zachodniopomorskie, Polska
Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. (SEC)
16. 11. 2022
Informacje o stanowisku

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Active Directory
  • Office365
  • Windows 10
  • Windows Server
  • SQL
  • Apple

System operacyjny

  • Windows
  • macOS
  • Linux

Twój zakres obowiązków

  • Administracja, instalacja i obsługa sprzętu komputerowego z systemem MS Windows,
  • Zapewnienie wsparcia dla użytkowników w zakresie sprzętu, oprogramowania i systemów IT,
  • Obsługa systemu ticketowego oraz systemu zarządzania poprawkami,
  • Przygotowywanie sprzętu dla nowych pracowników,
  • Administrowanie systemem telefonii IP,
  • Analizowanie wymagań, weryfikacja ustawień, eskalowanie zadań do osób z innych obszarów,
  • Udział w projektach wdrożeniowych, opracowywanie wymagań technicznych i funkcjonalnych w ramach prac rozwojowych istniejących systemów oraz nowych wdrożeń.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość systemu Windows 10,
  • Dobra znajomość pakietu Office365,
  • Wiedza z zakresu sprzętu: komputery, drukarki, urządzenia mobilne (iOS, Android),
  • Umiejętność diagnostyki problemów (sprzęt, oprogramowanie oraz systemy operacyjne, sieć),
  • Podstawowa znajomość środowisk Active Directory,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
  • Samodzielność, umiejętność pracy w zespole, chęć do nauki i rozwoju zawodowego.

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość systemów z rodziny Linux,
  • Znajomość mobilnych systemów Apple iPhone, iPad,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Orientacja na bezpieczeństwo,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, możliwość rozwoju, budowanie ścieżki kariery
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, w ramach umowy o pracę
  • Premię roczną opartą o wyniki indywidualnego wkładu pracy
  • Elastyczny czas i miejsce pracy – hybrydowy system pracy
  • Bogaty pakiet benefitów: min. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie wypoczynku i wiele więcej...
  • Ciekawe zadania i wsparcie w rozwoju kompetencji
  • Pracę w fantastycznym i ambitnym zespole
  • Przyjazną atmosferę
  • Pracę w nowoczesnym biurze w dogodnej lokalizacji
  • Brak dress code’u

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • możliwość pracy zdalnej
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku
  • wyprawka dla dziecka
  • paczki świąteczne

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o.

Szczecińska Energetyka Cieplna Sp. z o.o. jest innowacyjną firmą energetyczną o ugruntowanej pozycji na rynku, zajmującą się wytwarzaniem i dystrybucją ciepła oraz dostawą rozwiązań energetycznych dla Klientów na terenie kraju. Spółka wchodzi w skład koncernu E.ON.