Specjalista ds. imigracji i globalnej mobilności pracowników (m/k)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
BUDIMEX S.A.
27. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Oferujemy:

  • System premiowy
  • Dzień wolny w urodziny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Sekcje sportowe
  • Wymiany międzynarodowe
  • Ciekawy program szkoleń
  • Platformę z benefitami MyBenefit
  • Programy rozwojowe dedykowane dla kobiet
  • Dobrą atmosferę w pracy

Twoje przyszłe zadania:

  • Współpraca z zewnętrznymi dostawcami w zakresie legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców w Polsce.
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców w Polsce oraz delegowaniem pracowników z Polski do zagranicznych spółek Grupy
  • Współpraca przy naliczaniu wynagrodzeń poprzez dostarczanie niezbędnych danych zewnętrznym dostawcom.
  • Aktualizowanie danych w systemach działających w Grupie (np. Teta, HRIS) oraz w systemach zewnętrznych dostawców usług.
  • Terminowe przygotowywanie raportów, zestawień oraz analiz zgodnie z zapotrzebowaniem biznesu.
  • Udział w projektach HR mających na celu usprawnienie procesów i wdrażanie nowych rozwiązań.

Nasze oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze imigracji.
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu dokumentacji związanej z zatrudnianiem cudzoziemców oraz delegowaniem pracowników za granicę.
  • Umiejętność efektywnej komunikacji oraz otwartość na nowe wyzwania.
  • Zdolność podejmowania decyzji i bardzo dobra organizacja własnej pracy.
  • Zainteresowanie nowymi technologiami oraz proaktywne podejście do poszukiwania rozwiązań i usprawnień.
  • Mile widziana znajomość obsługi programu kadrowo-płacowego TETA HR, programu Płatnik oraz zaawansowana znajomość MS Excel.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Specjalista ds. Sprzedaży Warszawa
  • Specjalista ds. Zakupów Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Specjalista ds. ofertowania Warszawa
  • Specjalista ds. Zarządzania Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210