Specjalista ds. HR
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
ASK Poland Sp. z o.o.
31. 8. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Samodzielne przeprowadzanie procesów rekrutacji na stanowiska produkcyjne i umysłowe
  • Pełna obsługa kadrowo-administracyjna pracowników (m.in. akta osobowe, dokumentacja pracownicza, archiwizacja dokumentów)
  • Współpraca z urzędami, przygotowywanie dokumentów i raportowanie do: Urząd Skarbowy, ZUS, GUS, PFRON
  • Obsługa delegacji pracowniczych
  • Dbałość o spójną komunikację wewnętrzną i zewnętrzną firmy
  • Udział w wewnętrznych projektach HR m.in onboarding/offboarding, określanie ścieżek rozwoju pracowników, T&D developement
  • Wsparcie managerów/liderów w wyzwaniach w zakresie zarządzania i rozwoju pracowników
  • Monitorowanie trendów na rynku pracy
  • Podejmowanie inicjatyw w zakresie employer brandingu
  • Wdrażanie i wykorzystywanie nowoczesnych technik pracy w dziale HR, w tym narzędzi cyfrowych do zarządzania kadrami i optymalizacji procesów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 3 lata
  • Doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych procesów rekrutacyjnych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Wrażliwość na poufność danych i informacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy, wielozadaniowość, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego
  • Bardzo dobra znajomośc przepisów prawa pracy

OFERUJEMY:

  • Stałą praca w dużej, rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
  • Ubezpieczenie dodatkowe i opieka medyczna na korzystnych warunkach
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w różnych obszarach HR
  • Pracę w przyjaznym i wspierającym zespole

  • Praca Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. HR Bielsko-Biała
  • HR Manager Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zakupów Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. marketingu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. ofertowania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Zarządzania Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. Eksportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. transportu Bielsko-Biała
  • Specjalista ds. turystyki Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567