Specjalista Ds. Handlowych
  • Kęty
Kęty, Kęty, Lesser Poland Voivodeship, Polska
Grupa Kęty S.A.
27. 9. 2024

ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Czym będziesz się zajmować: Kompleksową obsługą przydzielonych klientów Odpowiadaniem na zapytania ofertowe klientów – codzienna komunikacja w j. niemieckim Wprowadzaniem zleceń do systemu klasy ERP Nadzorem nad logistyką produkcji zleceń Koordynowaniem i monitorowaniem wysyłanego wyrobu WYMAGANIA: Czego od ciebie oczekujemy: Wykształcenia wyższego Bardzo dobrej znajomości j. niemieckiego (poziom C1) Dobrej znajomości j. angielskiego (poziom B2) Znajomości arkusza kalkulacyjnego na poziomie dobrym Komunikatywności, umiejętności pracy w zespole Samodzielności w wykonywaniu powierzonych obowiązków Czynne prawo jazdy kat. B OFERUJEMY: Stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku; Atrakcyjne dodatki płacowe; Możliwość rozwoju poprzez szkolenia oraz kursy; Kursy językowe w godzinach pracy; Atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (m.In. dofinansowanie wyjazdów wakacyjnych, kolonii oraz zimowisk dla dzieci, karty przedpłacone, premia świąteczna); Prywatna opieka medyczna dla pracownika i jego rodziny; Ubezpieczenie grupowe; Pracowniczy Program Emerytalny.

  • Praca Kęty
  • Kęty - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210