Specjalista ds. Handlowych
  • Zawiercie, ul. Leśna 10
śląskie, Zawiercie, ul. Leśna 10, śląskie, Polska
Odlewnia Zawiercie S.A.
15. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie nowych klientów krajowych i zagranicznych w obszarze produkcji odlewów maszynowych,
  • nawiązywaniem i podtrzymywaniem relacji biznesowych,
  • budowa i rozwój sieci sprzedaży odlewów maszynowych,
  • realizacja wyznaczonych celów i planów sprzedażowych,
  • organizacja spotkań z klientami w kraju i za granicą,
  • monitorowanie potencjału klientów w obszarze rynku odlewów maszynowych,
  • bieżąca analiza konkurencji na rynku odlewów maszynowych,
  • kreowanie i promowanie pozytywnego wizerunku firmy,
  • obsługa procesu sprzedaży (oferty, faktury, wysyłki),
  • sporządzanie bieżących oraz rocznych zestawień sprzedaży,
  • bieżący monitoring należnych płatności,
  • obsługa procesu reklamacji.

Wymagania:

  • język angielski w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie
  • wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe, mile widziane techniczne),
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • wysoka motywacja do pracy w sprzedaży,
  • dyspozycyjność,
  • umiejętności negocjacyjne,
  • komunikatywność,
  • umiejętność budowania relacji z innymi,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • mile widziana znajomość branży odlewniczej.
  • gotowość do odbywania podróży służbowych / czynne prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • fundusz socjalny / dofinansowanie organizacji świąt, wypoczynku dzieci, wczasy pod gruszą,
  • dobre warunki ubezpieczenia,
  • pracę w stabilnej firmie będącej liderem na rynku.

  • Praca śląskie
  • śląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    92 671
    16 662